fbpx

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Udostępniamy następujące sposoby płatności za zamówienie towaru:

Płatność przelewem internetowym:
68 1030 0019 0109 8503 0011 3218
ITS „K7” Sp. z o.o.
ul. Wolności 94/314
41-800 Zabrze
NIP: 6482773406
REGON: 360863009

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl.

Serwis ten umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Można zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie Visa, Master Card i American Express. W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC. Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Płatności cykliczne, za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Klient automatycznie może wyrazić zgodę na obciążenie swojego konta/karty płatniczej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie serwisu Przelewy24.pl w zakładce Rozwiązania płatnicze.

Rejestrując się na stronie edokrodo.pl nie ponosisz żadnych kosztów przez pierwsze 14 dni użytkowania. Po tym okresie automatycznie zaczyna być naliczany abonament w wersji podstawowej. Szczegóły w Regulaminie

Konfiguracja  dla stacji roboczej wymaga procesora > 2Ghz oraz pamięci RAM > 4GB.
System operacyjny Windows7 lub nowszy.
System operacyjny MacOs HighSierra lub nowszy.
Przeglądarka internetowa: Chrome 65+, Firefox 60+, Safari 12+.
Dostęp do internetu: min przepustowość łącza Download min 5 Mb/s, Upload 3, zalecane: Download/Upload 10 Mb/s.

Założenie konta na platformie edokrodo.pl jest równoznaczne z podpisaniem umowy. Szczegóły w regulaminie.

To usługa polegająca na tym, że użytkownik przechowuje swoje dane na serwerze usługodawcy. Użytkownik ma dostęp do tych danych, z każdego urządzenia z dostępem do przeglądarki internetowej.

Platforma edokrodo.pl stosuje najnowsze systemy zabezpieczeń. Z punktu widzenia dobrych praktyk bezpieczeństwa (security best practices) niewskazane jest aby platforma zakupowa oraz baza danych znajdowały się pod tą samą domeną oraz zabezpieczone były jednym i tym samym hasłem.

Na edokrodo.pl kupujesz dostęp do bazy danych umieszczonej pod Twoją indywidualną domeną. Tam będziesz mógł bezpiecznie przechowywać swoje dokumenty.

Link do platformy przesyłany jest emailem na adres podany podczas rejestracji na edokrodo.pl. Hasło do platformy generowane jest automatycznie i wysyłane  SMS-em na numer telefonu podany podczas rejestracji na platformie. Wykorzystując dwa niezależne kanały potwierdzania tożsamości podczas rejestracji, zwiększamy bezpieczeństwo platformy edokrodo.pl zgodnie z najnowszymi normami bezpieczeństwa, na wzór instytucji bankowych.

W dalszym ciągu się wahasz?

Załóż konto testowe i ciesz się w pełni funkcjonalną wersją przez 14 dni!

Załóż darmowe konto Rozpocznij 14-dniowy okres testowy